ČISTENIE

PARNÝ VYSÁVAČ vs. PARNÝ ČISTIČ

Parný vysávač má pridanú hodnotu –  možnosť satia – vysávania špiny! Tým predchádza opätovnému zaneseniu vymytých nečistôt naspäť do špár, kútov… ako je to možné pri parnom čističi.

PARNÉ ČISTENIE

Zdravé bývanie má veľký význam pre stále väčšie množstvo ľudí. Škodlivé látky z okolitého prostredia a chemické zlúčeniny, ktoré sa vyskytujú v našom bydlisku i na našom pracovisku, stále častejšie vyvolávajú alergické reakcie. Najjednoduchšie je pokúsiť sa udržiavať množstvo týchto látok v našom bezprostrednom okolí na čo najnižšej hranici. Vhodné je, vzdať sa pri upratovaní domu do značnej miery chemických čistiacich prostriedkov.

Alternatívu predstavuje parný vysávač – čistič, z jeho pomocou sa špina uvoľňuje a odstraňuje účinkom pary a satia (vysávania), bez použitia ďalších prostriedkov na celej, nielen na viditeľnej ploche s minimálnym úsilím.

Efektivita

Parný vysávač – čistič využíva systém čistenia horúcou parou (tzv. suchá para), ktorá je tryskou vypúšťaná pod silným tlakom. Uľahčuje nielen upratovanie, ale tiež šetrí životné prostredie, Vaše zdravie (likviduje roztoče, baktérie a iné alergény), čas aj peniaze. Spotreba vody je nižšia ako pri použití vedra a handry a to až o 90 – 95%. Použitie čistiacich prostriedkov (chemických látok) sa zníži o 80 – 90%.

Využitie

Parný vysávač – čistič využijete pri čistení podláh, interiérových textílií (záclony, závesy, čalúnenia), matracov, kobercov, kuchynských spotrebičov, toaliet, kúpeľňovej sanity, zrkadiel, okien, fasád budov, bazénov, bicyklov, motoriek, interiér či exteriér áut a iných spotrebných predmetov.

Parný vysávač – čistič rozpúšťa olej, mydlo, mastnotu, špinu, zabíja škodlivé baktérie, odstraňujú zápach.

Obsluha a manipulácia

Parný vysávač – čistič sa obsluhuje veľmi jednoducho. Stačí naliať vodu, po cca siedmych minútach ju premení na vysokotlakovú paru a prístroj je pripravený na čistenie. Pri čistení sa štandartne nepoužívajú žiadne detergenty ani chemikálie (v prípade hrubého znečistenia je možnosť do našich produktov pridať i certifikované chemické prípravky na čistenie HACCP). Tiež je možné použiť niektorý zo spôsobov prídavného mechanického čistenia – pomocou zvoleného nástavca na parný vysávač – čistič. Manipulácia s prístrojmi je bezpečná. Pri čistení a akejkoľvek inej manipulácií únik pary z čističa nie je možný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *