Parný vysávač Athena 8 Pro

athena-8pro

vodný vysávač s rotačným separátorom
parný čistič dvojkomorový
extraktor s aktívnym vstrekovaním

 

 

Max. celkový príkon: 3400 W
Bojler: 3000 W
Vysávač: 1200 W
Pristriekavanie vody alebo chémie: Áno/5 stupňové
Materiál bojleru: nerez ocel
Teplota pary v bojleri: 170 ºC
Maximální prevádzkovy tlak: 8 barov
Rozmery: 37 x 30 x 50 cm

Pre všeobecný poriadok a pre čistenie v priemysle /Novinka roku 2013/

Athena 8 Pro búra hranice

Dokazuje, že profesionálny prístroj nemusí mať podobu oceľovej krabice na koliečkach. So svojimi 8 barmi a 3000-wattovým zohrievaním je povážlivou konkurenciou pre akýkoľvek priemyselný parný čistič, nachádzajúci sa oveľa vyššie na cenovom rebríčku!

Určenie

Aj keď si ju môžu zadovážiť aj náročné domácnosti, Athena 8 Pro je určená predovšetkým pre komerčné a firemné využitie: upratovacie firmy, hotely, zdravotnícke zariadenia, veľkokuchyne a reštaurácie, obchody, bazény a športové centrá, prevádzkarne potravinárskeho priemyslu, umývačky áut… Zdôrazňujeme prenosnosť a nie príliš veľké rozmery pri svojej konštrukcii, vysokých výkonových parametroch a objemnej takmer 6-litrovej odpadovej nádrži.

Multifunkčnost

Athena Pro disponuje samostatnou nádržou na vodu alebo chemický čistiaci roztok a systémom ich voliteľného a plynule regulovateľného striekania pre oplach alebo zvýšenie účinnosti. Môže sa teda použiť ako parný čistič, samostatný vysávač, parný vysávač aj extraktor pre umývanie pevných plôch alebo hĺbkové čistenie kobercov a čalúnenia. Ďalej  je možno dodať aktívny klepací elektrokartáč. Elektronická riadiaca jednotka reguluje príkony tak, aby sa pri súbežnom spúšťaní celkový príkon vošiel aj pod bežné 16-ampérové ističe v obytných budovách!

Výnimočnosť

Atheny popri výkonu a všestrannosti podčiarkujú aj technické vychytávky. S výdajom pary je aktivované priebežné dohrievanie, takže bojler výborne drží tlak a teplotu a nejedná sa teda len o jednorázové maximá po úvodnom natlakovaní. Molekulárny rotační separátor a dvojturbinový motor zaručujú stabilne vysoký sací výkon a perfektnú filtráciu, vďaka čomu nieje sacia jednotka len doplnkom k pare, ale plnohodnotným špičkovým vysávačom. Zásobná nádrž je zaistená proti pretečeniu tým, že pri preliati nadbytočná voda stečie priamo do odpadnej nádrže. Údržbu Atheny Pro uľahčuje a životnosť zvyšuje samočistenie a expresné plnenie bojleru: okrem prepojenia so zásobníkom má bojler tiež vrchný otvor s tlakovým ventilom a cez neho pomocou hadičkového nástavca bojler dokonale vysať a vyčistiť od usadeného vodného kalu, následne potom priamo naplniť aj bez čerpania pumpou zo zásobníka.

Príslušenstvo

Kombinovaná tlaková/sacia hadica, sada nástavcov pre parné čistenie, vysávanie a kombináciu funkcii. Voliteľné: parná žehlička, klepací turbo kartáč s elektrickým pohonom, sacia hadica s chromovaným teleskopickým nástavcom, koncovky pre suché a mokré vysávanie, tenká parná hadica, rôzne typy kartáčov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *