Parný vysávač Athena 6

athena-6

vodný vysávač s rotačným separátorom
parný čistič dvojkomorový
voliteľný extraktor s aktívnym vstrekovaním

Max. celkový príkon: 3100 W
Bojler: 1900 W
Vysávač: 1200 W
Pristriekavanie vody alebo chémie: Áno/5 stupňové
Materiál bojleru: nerez ocel
Teplota pary v bojleru: 160 ºC
Maximálny prevádzkový tlak: 6 barov
Rozmery: 37 x 30 x 50 cm

 

Komplexné riešenie pre domácnosti a profesionálov

Chystáte sa zabezpečiť do domácnosti alebo firmy skutočne špičkový parný alebo samostatný vysávač? Ak už máte vyhliadnutý akýkoľvek prístroj, doporučujeme odložiť svoje rozhodnutie až po porovnaní s Athenou.

Parný čistič a vodný vysávač Athena bol tento rok po prvýkrát predstavený ako revolučná novinka na veľtrhu „Pulire 2.0“, v talianskej Verone. Parný čistič a vodný vysávač Athena je nástupcom staršej modelovej rady parného čističa a vodného vysávača Electra. Athena predstavuje to najkvalitnejšie riešenie na trhu. Naša 6-barová verzia parného čističa a úžasná para 8-barovej a 3000-wattovej „Atheny 8 Pro“ sú už povážlivou konkurenciou pre hociktorý priemyselný parný čistič, nachádzajúci sa na predných priečkach cenového rebríčka.

Ak porovnáme  Athenu s inými parnými vysávačmi, tak popri parnom výkone zdôrazňujeme   hlavne prítomnosť vysávacej jednotky s rotačným separátorom, čo je účinné riešenie, ktorým oslňujú vysávacie  systémy tej  najvyššej úrovne  (vrátane úrovne cenovej). Ak porovnáme  Athenu  práve s vysávačmi s rotačným separátorom, tak Athena vďaka pare poskytuje oveľa širšie možnosti uplatnenia. Niet teda divu, že sa pre Athenu rozhoduju aj zákazníci, ktorí boli najprv zlákaní  s perfektným multifunkčným vysávačom a o pare pôvodne vôbec neuvažovali.

Možnosti použitia

Athena 6 je oproti Athena 8 Pro určená predovšetkým pre domácnosti, avšak úspešne plní aj náročnejšie úlohy vo firmách a organizáciách. Popri parnej a sacej jednotke je Athena vybavená tiež samostatnou nádržou na vodu alebo chemický čistiaci roztok a systémom ich volitelného a nastavitelného striekania pre oplach alebo intenzívnejšie pôsobenie.

Prístroj môžete používať ako:

  • Parný čistič, parný vysávač (čistenie dlažieb a špár do pôvodnej podoby, parkiet, linolea, odstraňovanie vodného kameňa, odmastňovanie mastných plôch v kuchyni, 100 % dezinfekcia kúpelni, WC, rýchle a dôkladné čistenie okien, zrkadiel, hĺbkové čistenie a tepovanie kobercov, sedačiek, matracov…)
  • Vysávač na mokré a suché vysávanie
  • Prečisťovanie ovzdušia a aromatizácia
  • Parná žehlička

Samostatnou kapitolou je využiteľnosť pre alergikov. Netreba váhať, či si zadovážiť prístroj na ničenie roztočov horúcou parou alebo vysávaním s extrémnou filtračnou účinnosťou. Athena zvládne všetko!

Príslušenstvo

Kombinovaná tlaková/sacia hadica, sada nástavcov pre parné čistenie, vysávanie a kombináciu funkcii. Voliteľné: parná žehlička, klepací turbo kartáč s elektrickým pohonom, sacia hadica s chromovaným teleskopickým nástavcom, koncovky pre suché a mokré vysávanie, tenká parná hadica, rôzne typy kartáčov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *